Mo
del
ingCa
st
in
g

Casting Call – milliseid fotosid saata?

Sulle jäi silma üks casting call ja tahad rolli kandideerida? Milliseid fotosid aga saata? Kas teadsid, et heade fotode saatmine võib saatuslikuks osutuda, kas sind kutsutakse järgmisesse vooru või mitte? Ära muretse, oleme siin, et head nõu jagada.

Kõige paremad fotod casting callile saatmiseks on sellised, millel on NÄHA, milline sa HETKEL välja näed. Palun pane selleks tähele, et:

Fotosid võiks olla vähemalt kolm:

Eriti hea on, kui leiad kellegi, kes saab sinust need fotod teha. Kui soovid asja eriti peeneks ajada, siis riietuses on eelistatud ühevärvilised riided. Proovi vältida suuri dressikaid ja lohvakaid riideid. Castingu fotode tegemiseks ei ole vaja panustada raha fotostuudiosse minekule! Ausalt, telefoniga tehtud pilt sobib ka.

NB! Kui juhtub, et peaksid oma välimust muutma või telefoninumbrit vahetama, siis alati on teretulnud, kui sellest ka meile teada annad.

Hetkel ei leidnud mõnda casting calli (paneme neid üles oma Facebook lehele), kuhu oma uute teadmistega pilte saata? Sellisel juhul anna meile endast märku (kui seda juba teinud pole) siin.

error: © Agency Icon